Periyodik Bakım

Periyodik bakımda dikkat edilmesi gereken noktalar:

  1. Zamanında bakım yaptırmak
  2. Yetkili ve uzman servisten hizmet almak
  3. Periyodik bakım çizelgesini baz almak
  4. Bakım tablosunu doğru takip etmek

” Volkswagen, Seat ve Skoda araçlarınızın tüm periyodik bakımları Yetkili servisimizde yaptırın, ayrıca yetkili servisimizde değiştirilen orijinal parçalar ve işçilik, garanti kapsamındadır. Bu yüzden Volkswagen, Seat ve Skoda araçlarınız yetkili servisimiz de bakım ve onarım işlemleri; Her bakımdan daha avantajlı”

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle araç modeline bağlı olarak periyodik bakım tablosunda yer alan bir dizi kontrol ve bakım işlemleri programlanmıştır.
Ayrıca iki bakım arasındaki dönemde, bir bakımla başka biri arasında rutin bakım ve sıvıların tamamlanması, lastik basınç kontrolü gibi sıradan bakım işlemlerinin yapılması gereklidir. Her bakım esnasında programlanmış olana ilave olarak başka parça değişimleri veya onarımlarına ihtiyaç çıkarsa bunlar müşteri onayı ile gerçekleştirilmektedir. Servis periyodik bakımlarında kullanılacak sıvı ve katı yağlama ürünlerinin teknik özellikleri belirtilmiştir. Bu teknik özelliklere sahip olmayan ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır. Uygun olmayan ürünlerin ve ilave yağ ya da yakıt katkısı kullanılması durumunda araç garanti kapsamı içinde değerlendirememesine sebep olacaktır.

© Copyright 2019 Web Tasarım Hizmetleri Web'S Tasarım
Hemen Arayın