2011 yılından beri faaliyet gösteren Otogen Otomotiv Ve Servis Hizmetleri özel servis tecrübesi, personeli ve ekipmanlarıyla birlikte Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche markalarında hizmet vermektedir. Servisimizde otomobilinizin başta periyodik bakım hizmetleri olmak üzere birçok hizmet kendi bünyemizde hızlı, pratik orjinal ve temiz bir şekilde hizmet verilmektedir. Ayrıca isteyen müşterilerimize vale hizmeti de verilmektedir.

BİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

 • Garantili Servis Hizmeti
 • Dallarında Uzman Kadro
 • Orjinal Yedek Parça Değişimi
 • Hızlı Servis Garantisi
%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜNLÜK TESLİM EDİLEN ARAÇ
AYLIK ŞANZIMAN BAKIMI
PERİYODİK BAKIM
 • "Wv grubu bi aracınız varsa baska bir yer aramayin. Aracınızla en uygun en hızlı en ekonomik çözümler tam isabet arıza tespiti hızlı güvenli temiz işçilik kesinlikle kafanizda rahat aracinizda rahat olacak. Adamlar işi biliyor"

  ÖZGÜR ÇELİK
 • "Verdiğim aracımı ertesi iş günü teslim aldım ve gerçekten çok teşekkürler ederim. Orijinal servis kalitesi ve nerdeyse yarı fiyatına"

  HASAN KUŞCU
 • "3 senedir otogenin müsterisiyiz.ilgilerinden çok memnunuz.özellikle bir bayan olarak aracımın zamanında teslim edilmesi birincil önceliğim.Bu önceliğime hassasiyetle yaklaşmaları beni son derece memnun etti. Bakım zamanımı vaktinden önce hatırlatmaları omuzumdaki yükü hafifletti. Özellikle Bursa da yaşayanlara tavsiye ediyorum.Otogen sizin yerinize herşeyi düşünüyor. Teşekkürler."

  Cansu Dagalti

ŞİRKETİMİZE GENEL BAKIŞ

Şanzıman bakımından motor değişimine kadar her konuda size yardımcı olabiliriz. Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche araçlardaki her türlü sorunu çözebiliriz.

Elektrik Servisi

Volkswagen Grubu Araçlarınızın tüm elektrik, elektronik arızalarının tespiti, en uygun koşullarda giderilmesi, ve gerekli bakımları için uzman kadro ve tecrübe.

Sensör Servisi

Araç Sensörlerinin atarlanması, Partikül filtre sensörlerinin iptali ve ileride oluşabilecek partikül sensör uyarısının temelden çözümü volkswagen elekrtomekanik servisimizde…

Motor Arıza Giderme

Motorunuzda oluşan elekronik, elekromekanik ve mekanik arızalarının tespiti, çözümlenmesi, uygun yedek parça ile giderilmesi yapılan HER TÜRLÜ İŞÇİLİKTE 1 YIL Garanti verilebilir.

Boya

Araçlarınızda olan bütün kaporta boya işlemleri şirketimiz tarafından uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bakım Servisi

Volkswagen Grubu Araçlarınızın tüm bakımları, kış hazırlığı, yaz hazırlığı en uygun bakım servisini özel volkswagen servisimizden Mobil yağları güvencesi ile alabilirsiniz

Akü ve Elektrik Bakımı

Tüm araç elektrik sistemi AKÜ, sigorta, şarj dinamosu, marş, start stop sisteleri arıza tespit, tamir bakım yedek parça temini volkswagen servisimizde…

© Copyright 2019 Web Tasarım Hizmetleri Web'S Tasarım
Hemen Arayın